Witamy na naszej stronie internetowej

Witamy na stronie Firmy Transportowo - Sprzętowej HOS-BUD z siedzibą w Pińczowie. Jesteśmy firmą, specjalizującą się w wykopach szerokoprzestrzennych oraz transporcie ciężkim. Daliśmy poznać się jako firma rzetelna i solidnie wykonująca swoje zadania. Dysponujemy odpowiednim zapleczem sprzętowym pozwalającym spełnić oczekiwania naszych klientów oraz kadrą doświadczonych pracowników.

Więcej informacji

Posiadany sprzęt

Wozidła przegubowe

Wozidła przegubowe

Maszyny te są idealne do transportu w trudnych warunkach. Ich zdolności poruszania się w każdych warunkach terenowych są tak dobre, że mogą wybrać najkrótszą drogę przejazdu pomiędzy dwoma punktami i dojechać dokładnie na wyznaczone miejsce.

Koparki

Koparki

W naszej bazie sprzętowej posiadamy koparki hydrauliczne o pojemnościach łyżki od 0,5 do 6m3. Szeroka gama łyżek i zębów pozwala na optymalizację wydajności maszyny i maksymalizacje osiągów.

Spycharki

Spycharki

Nasze wytrzymałe i uniwersalne spycharki idealnie nadają się do rozkładania i wyrównywania materiałów. Maszyny te wyposażone są w elektroniczny moduł monitorowania pracy oraz laserowy system naprowadzania.

Wywrotki

Wywrotki

W zakresie transportu ciężkiego oferujemy 4-osiowe wywrotki marki Renault i Stayer o napędzie 8x8 oraz 6x8. Wykonane z drobnoziarnistej stali zabudowy tylnozsypowe i trójstronne charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Ładowarki

Ładowarki

Nasze ładowarki dysponują silnikami o imponującej mocy 300KM oraz łyżkami o objętości od 4,4 do 6,8 m3. Szeroki asortyment osprzętów roboczych daje możliwość przekształcenia ładowarki w uniwersalną maszynę produkcyjną.

Kruszarki

Kruszarki

Posiadane przez nas mobilne kruszarki m.in. do gruzu betonowego, ceglanego i kamiennego to stożkowe stacje kruszące typu Extec, wyposażone w długi mimośród zrzutowy, automatyczny wyzwalacz nadmiarowy oraz dwa hydrauliczne sterowniki.

Koparko-ładowarki

Koparko-ładowarki

Zapewniamy kompleksową obsługę kopalń kruszyw mineralnych. Nasze ładowarki oraz koparko-ładowarki idealnie nadają się do wykonywania ciężkich prac przed i po kruszarce, ładowania wozideł przegubowych i samochodów ciężarowych.

Walce

Walce

W naszej bazie sprzętowej znajdują się walce wibracyjne, które doskonale spisują się przy pracach zagęszczania podłoża. Wysoka dynamika siły wibracyjnej pomaga osiągnąć docelową gęstość podłoża przy minimalnej ilości przejazdów.

Dźwigi

Dźwigi

Nasze Dźwigi mają max. udźwig 32t oraz 32m wysięgnik, są tą dźwigi samojezdne terenowo-szosowe zdołające uciągnąć bardzo ciężki przedmiot.

Inwestycje